Kontakt

Kontakt

 

Huvudkontor Lager/Besöksadress
Spannfod AB Skå Kyrkväg 25
Box 20 179 75 Skå
178 21 Ekerö Telefon: 08-20 20 50
Telefon: 08-20 20 50 Fax: 08-21 25 10
 
Kundtjänst Petfood Kundtjänst Sporzoo
Telefon: 08-24 85 01 Telefon: 08-531 911 70
Fax: 08-21 25 10 Fax: 08-21 25 10
E-mail: info@spannfod.se E-mail: info@sporzoo.se
 
Mälarö Djur & Fritid/Jaktia Ekerö/Mälarö Jakt Kundtjänst Lantbruk Vänersborg
Bryggavägen 101 Telefon: 0521-59 80 40
178 31 Ekerö Fax: 0521-623 98
Telefon: 08-560 250 20
Fax: 08-560 250 21
E-mail: butiken@spannfod.se

 

Personal


Lena Söder
VD
08-21 01 61
lena.soder@spannfod.se

Martin Eriksson
Vice VD
08-20 20 50
martin.eriksson@spannfod.se

Håkan Erman
Inköp/order
0702-86 12 14
hakan.erman@spannfod.se

Kjell Eriksson
Styrelseordförande
08-20 20 50
kjell.eriksson@spannfod.se

Elise Gynne
Administration/order/fakturering
08-24 85 01
elise.gynne@spannfod.se

Elin Sundström
Produktutveckling/säljare (Stockholm)
070-960 68 09
elin.sundstrom@spannfod.se

Mari-Ann Borg
Administration/order/fakturering
070-683 28 96
mari-ann.borg@spannfod.se

Mikael Josefsson
Säljare (Västra Götaland, Östergötland, Skåne, Småland)
070-749 52 52
mikael.josefsson@spannfod.se

Karin Brostrand-Arnlund
Säljare (Norrland, Gästrikland, Östergötland, Småland)
072-526 08 66
karin.brostrand-arnlund@spannfod.se

Therese & Mikaela
Lagret Skå
08-20 20 50


Anton Eriksson
Jaktia Ekerö
0708 - 37 74 08
anton.eriksson@spannfod.se

Oskar Britz
Jaktia Ekerö/Mälarö Djur & fritid
08-560 250 20
oskar.britz@spannfod.se

Irma Carlsson
Mälarö Djur & Fritid
08-560 250 20
irma.carlsson@spannfod.se

Yvonne Pärson
Mälarö Djur & Fritid
08-560 250 20


Magnus Söderström
Produktion hund/kattfoder
0515-301 85
magnus.soderstrom@spannfod.se

Peter Söderström
Produktion hund/kattfoder



Radenko Cerovic
Produktion hund/kattfoder



Mia Carlsson
Produktion hund/kattfoder



Morgan Ceder
Produktion hund/kattfoder



Linnéa Nilsson
Stallchef Ridanläggning Skå
0760-24 15 77
stallet@spannfod.se

Håkan Persson (HåPe)
Lantbruk - Säljare
0733-55 28 81
hakan.persson@spannfod.se

Lena Peterson
Lantbruk - Logistik- och transportansvarig
0521-59 80 40
lena.peterson@spannfod.se

Sara Slätt
Lantbruk - Säljare (Småland, Halland, Blekinge och Skåne)
0733-55 28 86
sara.slatt@spannfod.se

Karin Velander (konsult)
Lantbruk - Säljare fjäderfä och gris (södra Sverige)
0733-55 28 84
karin.velander@telia.com