Personal

LS-kontor
Lena Söder
VD

lena.soder@spannfod.se
ME-kontor3
Martin Eriksson
Vice VD

martin.eriksson@spannfod.se
HE-kontor-4
Håkan Erman
Inköp

hakan.erman@spannfod.se
KE-konfrum2
Kjell Eriksson



Elise1
Elise Gynne


elise.gynne@spannfod.se
MariAnn_small
Mari-Ann Borg
Säljare

mari-ann.borg@spannfod.se
Mikael
Mikael Josefsson
Säljare
070-749 52 52
mikael.josefsson@spannfod.se
Karin-B-Arnlund
Karin B Arnlund
Säljare
072-526 08 66
karin.brostrand-arnlund@spannfod.se
Lager personal
Therese, Håkan. Mikaela
Lagret Skå
08-20 20 50

Anton E
Anton Eriksson
Jaktia Ekerö
0708 - 377 408
anton.eriksson@spannfod.se
Oskar-jaktia-2017
Oskar Britz
Jaktia Ekerö / Mälarö Djur & fritid
08-560 250 20

Irma C
Irma Carlsson
Mälarö Djur & Fritid
08-560 250 20
irma.carlsson@spannfod.se
Yvonne Pärson
Yvonne Pärson
Mälarö Djur & Fritid
08-560 250 20

Magnus
Magnus Söderström
Produktion hund/kattfoder


Peter
Peter Söderström
Produktion hund/kattfoder


Cober-Radenko
Radenko Cerovic
Produktion hund/kattfoder


Mia-Vartofta-2017
Mia Carlsson
Produktion hund/kattfoder


Morgan-Vartofta-2017
Morgan Ceder
Produktion hund/kattfoder


Linnea%20Nilsson
Linnéa Nilsson
Ridanläggning Skå

stallet@spannfod.se
HaPe
Håkan Persson (HåPe)
Marknad & inköpschef - division Lantbruk
0733-552881
hakan.persson@spannfod.se
person1
Lena Peterson
Lantbruk - Logistik- och transportansvarig
0521-59 80 40
lena.peterson@spannfod.se
Sara-slätt
Sara Slätt
Lantbruk - Säljare i Småland, Halland, Blekinge och Skåne
0733-552886
sara.slatt@spannfod.se
Eva
Ewa Karlsson
Lantbruk - Säljare Nöt i Västergötland
0733-552880
ewa.karlsson@spannfod.se
person3
Karin Velander
Lantbruk - Säljare Fjäderfä och Gris i Södra Sverige
0733-552884
karin.velander@telia.com