Kontakt

Kontakt

Huvudkontor 
Spannfod AB
Box 20 
178 21 Ekerö
08-20 20 50

Besöksadress 
Skå Kyrkväg 27
179 75 Skå
Öppettider 08,30-16,30

Lager
Skå Kyrkväg 25
179 75 Skå
08-20 20 50 

Kundtjänst Petfood 
08-24 85 01
info@spannfod.se

Kundtjänst Sporzoo
08-531 911 70
info@sporzoo.se

Mälarö Djur & Fritid/Jaktia Ekerö/Mälarö Jakt
Bryggavägen 101
178 31 Ekerö
08-560 250 20
butiken@spannfod.se

Kundtjänst Lantbruk Vänersborg
0521-59 80 40 

 

Personal


Martin Eriksson
VD
08-20 20 50
martin.eriksson@spannfod.se

Kjell Eriksson
Styrelseordförande
08-20 20 50
kjell.eriksson@spannfod.se

Elise Gynne
Administration/order/fakturering
08-24 85 01
elise.gynne@spannfod.se

Elin Sundström
Produktutveckling/foderoptimering
070-960 68 09
elin.sundstrom@spannfod.se

Annelie Pihlblad
Ekonomichef
08-20 20 50
annelie.pihlblad@spannfod.se

Clas de Wrang
Inköp/order
08-531 911 70
clas.dewrang@spannfod.se

Therese & Mikaela
Lagret Skå
08-20 20 50


Alexander Gynne

073-043 52 38
alexander.gynne@spannfod.se

Robert Claesson
Kundansvarig dagligvaruhandeln
070-830 10 72
robert.claesson@spannfod.se

Anton Eriksson
Jaktia Ekerö
0708 – 37 74 08
anton.eriksson@spannfod.se

Erik Lindberg
Jaktia Ekerö/Mälarö Djur & fritid
08-560 250 20
erik.lindberg@spannfod.se

Yvonne Pärson
Mälarö Djur & Fritid
08-560 250 20


Magnus Söderström
Produktion hund/kattfoder
0515-301 85
magnus.soderstrom@spannfod.se

Peter Söderström
Produktion hund/kattfoder



Mia Carlsson
Produktion hund/kattfoder



Morgan Ceder
Produktion hund/kattfoder



Håkan Persson (HåPe)
Lantbruk – Säljare
0733-55 28 81
hakan.persson@spannfod.se

Lena Peterson
Lantbruk – Logistik- och transportansvarig
0521-59 80 40
lena.peterson@spannfod.se

Yvonne Lindwall
Produktion/sälj



Linnéa Nilsson
Stallchef Ridanläggning Skå
0760-24 15 77
stallet@spannfod.se

Karin Velander (konsult)
Lantbruk – Säljare fjäderfä och gris (södra Sverige)
0733-55 28 84
karin.velander@telia.com